(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

کتاب مبانی سازه برای معماران

کتاب مبانی سازه برای معماران که توسط پروفسور محمود گلابچی و با همکاری دکتر کتایون تقی‎زاده ترجمه گردیده است بوسیله انتشارات دانشگاه تهران در 660 صفحه و 13 فصل منتشر شد.

+   پویا ریاضی خواه ; ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ ; شنبه ٤ شهریور ۱۳٩۱

کتاب نانو فناوری

کتاب نانوفناوری در معماری و مهندسی ساختمان که توسط پروفسور محمود گلابچی استاد برجسته دانشکده معماری دانشگاه تهران، استاد نمونه دانشگاه‏های کشور و چهره ماندگار جمهوری اسلامی ایران با همکاری دکتر کتایون تقی‌زاده و احسان سروش‌نیا تالیف گردیده است به عنوان کتاب برگزیده نوزدهمین دوره جایزه کتاب فصل معرفی شد.

مراسم معرفی کتاب نانوفناوری در معماری و مهندسی ساختمان با حضور معاونت فرهنگی وزارت ارشاد، مدیران جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، مسئولین خانه کتاب و جمع کثیری از اندیشمندان، محققان، اساتید دانشگاه و نویسندگان برگزار گردید.
پروفسور محمود گلابچی طی سخنانی در این مراسم انتشار کتاب نانوفناوری در معماری و مهندسی ساختمان بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در جهان را اقدامی در جهت ارتقای دانش مورد نیاز جامعة معماری و مهندسی و نیز دانشجویان و دانش‏آموختگان این رشته‏ها در زمینة فناوری نانو و استفاده‎های عملی از آن در معماری و مهندسی ساختمان دانست.

+   پویا ریاضی خواه ; ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ ; شنبه ٤ شهریور ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir