(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

کتاب معماری دیجیتال

آخرین یافته های معماری دیجیتال منتشر می‌شود
 
 
     

 
 
 
آخرین یافته های معماری دیجیتال در کتابی با عنوان معماری دیجیتال به نویسندگی دکتر محمود گلابچی تا دو ماه آینده منتشر می‌شود.

دکتر محمود گلابچی چهره ماندگار ایرانی گفت: توسعه دانش کامپیوتر و فناوری اطلاعات سبب گسترش کاربردهای کامپیوتر در فرآیند طراحی و معماری شده است.

گلابچی افزود: گر چه در طول سالیان گذشته رایانه به عنوان ابزار ترسیم مدل سازی و تحلیل در حوزه های معماری و مهندسی مورد استفاده قرار گرفته است اما امروزه کاربرد رایانه مرزهای گسترده ای را در نوردیده که باید در فرایند طراحی معماری به عنوان ابزاری قدرتمند در خدمت معماران قرار گیرد.

دارنده کرسی یونسکو در معماری تصریح کرد: امروزه نرم افرازهای جدید این امکان را فراهم ساخته که طراحی معماری در محیط های دیجیتال انجام شود که این امر سبب خلق گزینه های بسیار بیشتری در مسیر فرایند طراحی می‌شود.

دکتر گلابچی گفت: معماری دیجیتال این امکان را به طراح می‌دهد تا بتواند با سرعت بسیار زیاد پردازش در رایانه پیشرفته و با حجم حافظه بسیار بالا در مسیر طراحی به خلق سه بعدی فضاهای معماری، ارزیابی و مقایسه گزینه های مختلف بپردازد. وی افزود: براین اساس کتاب معماری دیجیتال که شامل مباحثی در زمینه معرفی محیط های دیجیتال در طراحی معماری، نرم افزارهای طراحی دیجیتال و نتایج و دستاوردهای حاصل از آن است، منتشر می‌شود.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: این کتاب حاوی آخرین اطلاعات در زمینه دانش طراحی دیجیتال در حوزه معماری و سایر رشته های طراحی بوده و با آخرین نرم افزارها و روش های طراحی دیجیتال خوانندگان را آشنا می‌سازد.

شایان ذکر است؛ کتاب معماری دیجیتال به نویسندگی پروفسور محمود گلابچی در ۱۲ فصل از سوی انتشارات دانشگاه تهران تمام رنگی در ۳۰۰ صفحه در تیراژ دو هزار نسخه تا دو ماه آینده چاپ و منتشر می‌شود.

     

+   پویا ریاضی خواه ; ۳:۱٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٠ بهمن ۱۳۸٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir