(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

کتاب معماری اسلامی منتشر شد

کتاب «معماری اسلامی» با هدف آشنایی کلی دانشجویان و فعالان رشته و عرصه معماری با معماری اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.


کتاب «معماری اسلامی» با هدف آشنایی کلی دانشجویان و فعالان رشته و عرصه معماری با معماری اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.

 

مؤلف کتاب معماری اسلامی اظهار داشت: در این کتاب سعی شده زمینه‌ای مناسب برای توجه به هویت و فرهنگ خودی در عرصه هنر معماری اسلامی فراهم ساخته تا ضمن شناخت و معرفی خصوصیات معماری اسلامی و مفاهیم نهفته در آن بتوانیم در راستای کشف مفاهیم و ارتقای این هنر در کشور و سازمان دهی ساخت و ساز ومعاری شهرها، گامی موثر برداریم.
حبیب مهابادی گفت: این کتاب در سه فصل با موضوعاتی همچون آشنایی با معماری اسلامی، تحلیل و تعریف معماری اسلامی و ساختمان‌های مربوط به معماری اسلامی منتشر و شامل مقدمه‌ای بر شکل‌گیری و عناصر اصلی و تزیینی معماری اسلامی در فصل اول، تعریف و تحلیلی بر معماری اسلامی برای درک و شناخت بهتر معماری اسلامی و تمایز آن با دیگر آثار مشابه در فصل دوم و آشنایی با ساختمان‌های مربوط به معماری اسلامی در فصل سوم است.
این مؤلف و مدرس ورامینی علوم و هنر معماری تصریح کرد: چاپ نخست این کتاب که حاصل تجربیات علمی و آموزشی چند ساله اینجانب است، در سال جاری در تیراژ 5 هزار نخست توسط انتشارات هدف سبز و با قیمت 35 هزار ریال منتشر و روانه بازار نشر شده است.
حبیب مهابادی دانش آموخته کارشناسی معماری و مدرس مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان ورامین است و تاکنون کتابی مشترک از ایشان با عنوان «نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه یک (اتوکد)» جلد چهارم با همکاری عبیدالله جرجانی و نصیبه ضمیری افخم در سال 1385 منتشر شده است.

+   پویا ریاضی خواه ; ٤:۳۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۸ تیر ۱۳٩٠

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir