(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

کتاب معماری : (آشنایی با مرمت ابنیه)

کتاب «آشنایی با مرمت ابنیه» با هدف آشنایی کلی دانشجویان و فعالان رشته و عرصه معماری با مرمت ابنیه منتشر و روانه بازار نشر شد.

 

 

 


مؤلف کتاب آشنایی با مرمت ابنیه  اظهار داشت: در این کتاب سعی شده زمینه‌ای مناسب برای توجه به مرمت فراهم ساخته تا ضمن شناخت و معرفی خصوصیات مرمت و مفاهیم نهفته در آن بتوانیم در راستای کشف مفاهیم و ارتقای این هنر در کشور و سازمان دهی مرمت میراث معماری گامی موثر برداریم. 
سید حسام الدین طبیبیان گفت: این کتاب در شانزده فصل بنا بر سر فصلهای وزارت علوم با موضوعاتی همچون آشنایی با مرمت، تحلیل و تعریف مرمت و ساختمان‌های مرمت شده  منتشرشده که هر فصل می تواند در یک جلسه آموزشی   (16 جلسه هر ترم) تدریس شود.
این مؤلف و مدرس  علوم و هنر معماری و مرمت  تصریح کرد: چاپ نخست این کتاب که حاصل تجربیات علمی و آموزشی چند ساله اینجانب است، در سال جاری در تیراژ دو  هزار نخست توسط انتشارات اول و آخر و با قیمت هفتاد و نه  هزار ریال منتشر و روانه بازار نشر شده است. امید وارم که این کتاب بتواند مرجع کاملی برای اساتید و دانشجویان و علاقمندان رشته معماری و مرمت باشد.
دکتر سید حسام الدین طبیبیان  دانش آموخته کارشناسی عمران وکارشناسی ارشد مرمت و دکترای تاریخ معماری می باشد و مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه است.

+   پویا ریاضی خواه ; ٦:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ اسفند ۱۳٩٠

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir