(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

انتشار "ترکیب‌های جسورانه در طراحی داخلی"

خانی‌زاد معمار و ناشر گفت: این کتاب  با عنوان فرعی «دفتر طراحی دایموند و باراتا» شامل معرفی پروژه‌هایی است که این دو معمار  و طراح  در طول زندگی خود طراحی و گاه اجرا کرده‌اند.


وی ادامه داد: «ترکیب‌های جسورانه در معماری داخلی» برای نخستین بار به فارسی ترجمه و منتشر می‌شود. ترجمه این کتاب را آتوسا گلکار و ویرایش متن آن‌را آبتین گلکار بر عهده داشته‌اند.
خانی‌زاد در ارتباط با خصوصیات ظاهری کتاب در دست چاپ انتشارات هنر معماری قرن گفت: این کتاب در 272 صفحه مصور و تمام‌رنگی در قطع رحلی منتشر خواهد شد. جلد آن گالینگور با کاور است و در شمارگان 2000 نسخه با قیمت 35000 تومان در بازار نشر عرضه می‌شود.
وی پیش از این از انتشار کتاب «مارسل برویر» از مجموعه «مشاهیر معماری» نیز خبر داده بود. مجموعه کتاب‌های «مشاهیر معماری» از سلسله‌ کتاب‌های انتشارات هنر معماری قرن است و از آن‌ها می‌توان «فرانک لوید رایت»، «باهاوس»، «گروپیوس»، «میس وان در روهه»، «آلوار آلتو»، «آنتونی کائودی» و «جان لاونتر» را نام برد.
ویلیام دایموند و آنتونی باراتا صاحبان خانه طراحی «دایموند و باراتا» در نیویورک‌سیتی، تا کنون بیش‌از هفتاد پروژه خود را در حوزه معماری داخلی در «نیویورک تایمز» منتشر کرده‌اند. از «دن شاو» نویسنده «ترکیب‌های جسورانه در معماری داخلی» نیز تاکنون کتابی به فارسی ترجمه نشده است.

+   پویا ریاضی خواه ; ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir