(انتشارات اول و آخر ( چاپ و فروش کتاب معماری

خیابان اشرفی اصفهانی - خیابان مخبری - خیابان عدل جنوبی - خیابان شهید کاظمی - پلاک 22-تلفن 44457637-44409659-09121333634

سه کتاب از «هنر معماری قرن» صاحب لوح تقدیر شد

سه عنوان از کتاب‌های منتشر شده توسط نشر هنر معماری قرن، ناشر کتاب‌های تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی، در نهمین جشنواره صنعت چاپ ایران لوح تقدیر دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این سه کتاب عبارتند از «فضای هیبریدی: فرم‌های جدید در معماری دیجیتال»، «رنگ‌های دکوراتیو: پالت‌های رنگ در طراحی داخلی» و «ترکیب‌های جسورانه در طراحی داخلی».

«رنگ‌های دکوراتیو: پالت‌های رنگ در طراحی داخلی» اثر آنا کاسابیان، مارتا گیل و مارک مک­کاولی با ترجمه آبتین گلکار در بهار ۸۷ در شمارگان ۳۰۰۰ نسخه و با قیمت ۲۱۵۰۰ تومان منتشر شده است. این کتاب در گروه انتشارات (کتاب جلد نرم) این جشنواره لوح تقدیر دریافت کرد.

«فضای هیبریدی: فرم‌های جدید در معماری دیجیتال» اثر پیتر زلنر با ترجمه علیرضا سیداحمدیان و حمید خداپناهی در پاییز ۸۶ در شمارگان ۳۰۰۰ جلد و با قیمت ۲۱۵۰۰ تومان منتشر شده است. این کتاب نیز در گروه انتشارات (کتاب جلد نرم) نهمین جشنواره صنعت چاپ لوح تقدیر دریافت کرد.

«ترکیب‌های جسورانه در طراحی داخلی» اثر دن شاو با ترجمه آتوسا گلکار در پاییز ۸۸ در شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و با قیمت ۳۵۰۰۰ تومان منتشر شده است. این کتاب در گروه انتشارات (کتاب نفیس) این جشنواره لوح تقدیر دریافت کرد.

«رنگ مدرن: کاربرد رنگ در معماری داخلی» اثر سارا لینچ، «فنگ‌شویی در خانه» اثر کرول سوچک کینگ با ترجمه حمید خداپناهی، «تاریخ هنر: تاریخ هنر ایران و جهان» تالیف زهرا قائدی حیدری و «فرانک لویدرایت (۱۹۵۹-۱۸۶۷) ساخت‌وساز در راستای دموکراسی» اثر بروس بروکس فایفر با ترجمه علیرضا سیداحمدیان، «گروپیوس (۱۹۶۹ - ۱۸۸۳) مبلغ یک فرم جدید» اثر گیلبرت لوپفر و پاول زیگل با ترجمه حمید خداپناهی، «رنگ‌های دکوراتیو (پالت‌های رنگ در طراحی داخلی)» اثر آنا کاسابیان، مارتا گیل و مارک مک کاولی با ترجمه آبتین گلکار از دیگر کتاب‌های انتشارات هنر معماری قرن است.

همچنین عناوینی چون «رودلف م.شیندلر ۱۸۷۷-۱۹۵۳:کندوکاو فضا» اثر جیمز استیل با ترجمه آبتین گلکار، «سانتیاگو کالاتراوا» اثر فیلیپ جودیدیو با ترجمه نغمه نظرنیا، «جان لاوتنر ۱۹۱۱-۱۹۹۴ محو کردن مرزهای فضا» اثر باربارا آن‌کمپل‌لنگ با ترجمه آبتین گلکار نیز در فهرست آثار منتشر شده این موسسه به چشم می‌خورد.

مجموعه کتاب‌های «مشاهیر معماری» نیز از سلسله‌ کتاب‌های چاپ شده در این انتشارات است. از عناوین این مجموعه می‌توان «فرانک لوید رایت»، «باهاوس»، «گروپیوس»، «میس وان در روهه»، «آلوار آلتو»، «آنتونی کائودی» و «جان لاونتر» را نام برد.لازم به ذکر است کلیه این کتب در انتشارات اول و آخر موجود است.

+   پویا ریاضی خواه ; ٤:٠٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir