نمایشگاه اسکیس معماری و منظر شهری

نمایشگاه اسکیس و پرزانته دانشجویان معماری ایران در نگارخانه سوره برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه گروهی آثار اسکیس و پرزانته دانشجویان معماری با موضوع اسکیس‌های معماری و منظر شهری در نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز برگزار می‌شود. بنابراین گزارش، این نمایشگاه در روز دوشنبه 13 تیرماه ساعت 17 تا 20 با 100 اثر با تکنیک آبرنگ، مدادرنگی و ماژیک با موضوع اسکیس‌ معماری و منظر شهری و با حضور دانشجویان و کارشناسان آغاز به کار می‌کند.

در کنار نمایش این آثار کارگاه آموزشی تکنیک‌های آبرنگ و ماژیک توسط مهندس مهدی دریانی، کارشناس ارشد معماری، مدرس دانشگاه و مولف کتب معماری روز چهارشنبه 15 تیرماه سال جاری از ساعت 15تا 17 در این نگارخانه برگزار می‌شود.

علاقه ‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا تاریخ 23 تیرماه سال جاری از ساعت 15 تا 20 به جز روزهای یک‌شنبه به آدرس کرج، خیابان مطهری، بلوار نبوت، خیابان میلاد، شماره 82، حوزه هنری البرز، نگارخانه سوره مراجعه کنند. بازدید از این نمایشگاه و شرکت در کارگاه آموزشی برای همه علاقه‌مندان آزاد است.

/ 1 نظر / 27 بازدید
آزاد

سلام دوست گرامی ، با یک مطلب جدید بروز هستم ، فرصت داشتید خوشحال می شوم یک سری بزنید. موفق و سربلند باشید چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com/